CYKLOTAXI BRATISLAVA

🚴‍♂️🚗 Pohodlná preprava bicyklov a cyklistov s našimi 8+1 vozidlami s vozíkom! 🚗🚴‍♀️

Preprava bicyklov a cyklistov 8+1 vozidlami s vozíkom, alebo 20 miestnym autobusom. Naše služby môžu využiť skupiny aj jednotlivci. Pri výletoch ponúkame doprovodné vozidlo. Odvezieme Vás na cyklotrasy za prírodnými krásami Slovenska, Česka, Rakúska a pod.

Chcete sa vydať na cyklotúru alebo vychutnať jazdu po bratislavských cyklochodníkoch? Už nemusíte riešiť logistiku prepravy svojich bicyklov. S našimi špeciálnymi 8+1 vozidlami s vozíkom zabezpečíme bezpečnú a pohodlnú prepravu pre vás a vaše bicykle v Bratislave!

Bezpečnosť na prvom mieste: Naša prioritou je vaša bezpečnosť. Naše 8+1 vozidlá sú vybavené špeciálnym vozíkom, ktorý je navrhnutý tak, aby dokonale chránil váš bicykel počas prepravy. Nech už ide o horský bicykel, cestný bicykel alebo elektrobicykel, môžete mať istotu, že bude bezpečne a spoľahlivo prepravený.

🌄 Pohodlie a komfort: S našimi vozidlami s vozíkom môžete zabudnúť na starosti s prepravou bicyklov. Široký interiér vozidla ponúka dostatok miesta pre vás a vašich spolujazdcov. Okrem toho je vozík vybavený špeciálnymi upínacími mechanizmami, ktoré udržia váš bicykel na mieste počas celej jazdy. Len sa usadnite, uvoľnite a nechajte nás sa postarať o vašu prepravu.

🌇 Flexibilita a výhody: Naše 8+1 vozidlá s vozíkom sú skvelou voľbou pre skupiny cyklistov alebo rodiny, ktoré chcú objaviť krásy Bratislavy na bicykloch. Sme flexibilní a prispôsobíme sa vašim potrebám. Môžeme vás vyzdvihnúť a odviezť z miesta, ktoré si vyberiete, či už ide o váš domov, hotel alebo inú lokalitu. Užite si voľnosť, aby ste mohli objavovať Bratislavu bez starostí o prepravu.

🌳 Ekologická voľba: Preprava bicyklov a cyklistov s našimi vozidlami s vozíkom je nielen pohodlná, ale aj ekologicky udržateľná. Minimalizujeme emisie a prispievame k ochrane životného prostredia. Spolu s nami môžete aktívne prispievať k udržateľnému rozvoju a presúvať sa po meste s minimálnym dopadom na prírodu.

Cyklotaxi Bratislava

Nechaj sa pohodlne odviezť na Štart plánovaného výletu

Cyklotaxi Bratislava
Cyklotaxi Bratislava
Cyklotaxi Bratislava